Praca dla studentów - kursy językowe za granicą
 
Strona główna Aktualności O nas Kontakt
     
KANGIEL - O nas
 
.O nas
 
 
 
KANGIEL - O nas

Biuro Wyjazdów Zagranicznych "KANGIEL' powstało na początku 2004 roku. Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem. Pomagamy wszystkim, którzy chcą się kształcić, uczyć języków, pracować, podróżować i zdobywać przyjaciół na całym świecie.  Na podstawie własnych doświadczeń podpowiadamy, gdzie się najlepiej uczyć i pracować oraz jak najlepiej wykorzystać czas za granicą. Każdego klienta traktujemy indywidualnie oraz opiekujemy się każdym zarówno przed jak i po wyjeździe. Setki zadowolonych klientów sa naszą najlepszą rekomendacją. Ich opinie prezentujemy przy okazji opisów poszczegolnych programów.
Tutaj pragniemy przedstawić siebie,gdyż to z nami będziecie załatwiać wszelkie sprawy związane z wyjazdem i to my będziemy się Wami opiekować.

Katarzyna Wołowska- właścicielka biura. Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach. Jako studentka była dwa razy Au Pairką w Wielkiej Brytanii i raz w USA (wspomniania z pobytów możecie poczytać tutaj). W latach 2000-2003 kierownik oddziału biura zajmującego się turystyką edukacyjną. W tym czasie zwiedziła wiele szkół językowych w Niemczech, Anglii oraz na Malcie. W roku 2003 przebywała w Dublinie ucząc się angielskiego w szkole językowej, a także pracując w hotelu, restauracji i w końcu w sekretariacie szkoły językowej. Po powrocie z Dublina założyła biuro, którego do tej pory jest właścicielką .

Aleksandra Klimczyk- konsultant programu Work and Travel USA oraz Camp America. Studentka Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Politechnice Świętokrzyskiej. Konsultantem jest od roku 2011. W wakacje 2011 Ola uczestniczyła w programie Camp America, na którym była Campowerem a w 2012 w programie Work and Travel USA. Po zakończeniu pracy w USA, Ola zwiedziła Stany od wschodu do zachodu, tak więc może służyć pomocą wszystkim tym, którzy po zakończeniu pracy chcą podróżować po USA. Przed wyjazdem do USA, Ola była uczestnikiem programu Erasmus, dzięki któremu spędziła 5 miesięcy w Portugalii.

Jak widzicie, jesteśmy uczestnikami tych programów, które oferujemy. Dzięki temu wiemy jakie są plusy i minusy każdego z nich. Pomaga to nam w doborze odpowiedniej oferty dla potrzeb indywidualnych.

Nad bezpieczeństwem naszych klientów czuwamy my sami, ale przede wszystkim wiele osób i biur na terenie różnych krajów. Nasi partnerzy to sprawdzeni organizatorzy programów w swoich krajach, którzy zawsze służą pomocą i z którymi jesteśmy w stałym kontakcie.
W roku 2008 zapoczątkowaliśmy spotkania z biurami organizającymi i opiekującymi się naszymi klientami, w kwietniu gościły u nas biura Au Pair z Wielkiej Brytanii, a klienci mogli się zapisać na program podczas Au Pair Fair w Łodzi, Katowicach i Kielcach. Od tamtej pory, co roku gościmy u nas pracodawców i organizatorów programów z całego świata, głównie z Kanady oraz USA.

Pozdrawiamy wszystkich odwiedzających i życzymy, aby chociaż raz w życiu odważyli się wyjechać i przeżyć wielką przygodę.

 
 Au Pair
 Work Experience UK
 Praktyki hotelarskie UK
 Work & Travel USA
 Working Holiday Canada
 Camp America
 Szkoła Średnia w USA
 Nauka i praca w Kanadzie
 Kursy językowe
 Bilety lotnicze on-line
 Zwrot podatku z USA
 
 

KANGIEL Biuro Wyjazdów Zagranicznych oferuje programy: Work and Travel USA, Kanada, Rok Szkolny w USA, Work Experience UK. Au Pair.

2011 © Kangiel