Kangiel
 
 
     
Kangiel Kielce Faq
 
.Zasady
.Zgłoszenie
.Dokumenty
.Koszty
...Austria
...Francja
...Hiszpania
...Holandia
...Irlandia
...Niemcy
...Wielka Brytania
...Włochy
...Stany Zjednoczone
.Nasze AuPairki
.FAQ
 
 
 
Au Pair - FAQ

 

1. Jak długo trwa załatwianie formalności?
Wszystko zależy od atrakcyjności Twoich aplikacji oraz ilości rodzin, które w danym momencie poszukują Au Pair. Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania programu, proces poszukiwania rodziny może trwać od 2 do 8 tygodni.
Sama określasz w aplikacji od kiedy do kiedy możesz i chcesz wyjechać.

2. Czy mogę wybrać miasto, do którego chcę jechać?
W aplikacjach możesz zaznaczyć miejsce, do którego chcesz jechać. Jednak nie ma gwarancji, że właśnie tam trafisz. W procesie rekrutacji najważniejsze jest dopasowanie Ciebie do rodziny goszczącej, a nie do miasta.

3. Na jakim poziomie muszę znać język obcy?
Wymagany poziom języka określany jest jako komunikatywny. Generalnie chodzi o to, żeby być w stanie porozumieć się z rodziną. Nie musisz znać całej gramatyki czy wszystkich słówek, ale musisz znać podstawy. Pierwszym 'sprawdzianem' znajomości języka jest z reguły rozmowa telefoniczna z rodziną.

4. Czy wyjazd Au Pair jest bezpieczny?
Zdecydowanie tak. Naszymi zagranicznymi partnerami są tylko te agencje, które działają na rynku od kilku lat, mają doświadczenie w opiece zarówno nad au pairkami jaki i rodzinami oraz zostały przez nas sprawdzone.
Przed wyjazdem dostaniesz zawsze numery kontaktowe do osoby, która będzie się Tobą opiekowała za granicą. Oprócz tego cały czas będziesz pod opieką naszego biura.

5. Czy zdarza się, że dziewczyny wracają wcześniej niż zaplanowały?
Czasami tak. Najczęściej zdarza się tak, gdy dziewczyna nie wytrzymuje rozłąki z rodziną i przyjaciółmi. Trzeba sobie zdawać sobie sprawę z tego, że rok czasu dla kogoś, kto wcześniej nie przebywał dłużej z dala od domu może być trudny. Dla większości dziewczyn najtrudniejsze są pierwsze miesiące, później czas leci bardzo szybko. Ale zdarza się (na szczęście nie często), że tęsknota jest zbyt silna i dziewczyna wraca.

6. Co zrobić jeśli pojawią się kłopoty z rodziną? Czy można wtedy zmienić rodzinę?
Przed wyjazdem dostajesz kontakt do Twojego opiekuna w danym kraju. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek kłopoty powinnaś najpierw porozmawiać z rodziną i spróbować rozwiązać problem. Jeśli to nie pomoże, skontaktuj się z Twoim opiekunem z Biura Partnerskiego oraz z naszym biurem. Czasami wystarczy drobna interwencja i problem zostaje rozwiązany. Czasami jednak wskazana jest zmiana rodziny, wtedy nasze biuro partnerskie poszuka Ci innej rodziny goszczącej.Jeśli macie dodatkowe pytania, piszcie do nas - chętnie odpowiemy!

Work Experience Wielka Brytania

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe za granicą? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i praktyk na terenie Wysp Brytyjskich!

cypr

Znasz angielski, chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe na jednej z wysp turystycznych? Zobacz aktualne oferty pracy!

Cyprus Work Experience

Szkoła Średnia w USA

Masz 15 - 18 lat? Zobacz jak uczą się twoi rówieśnicy w USA !

Jesteś studentem? Masz 3 miesiące wakacji? Nie zmarnuj ich! Wyjedź do USA! To jedyna okazja na zwiedzenie Ameryki oraz legalny zarobek!

Work & Travel USA

Kursy Językowe za granicą

Uczysz się języka parę lat ale nie widzisz postępów? Wyjedź na kurs językowy za granicę, to najszybsza i najskuteczniejsza metoda nauki języków obcych!

Kursy Językowe za granicą


Strona Główna ....Aktualności ....O nas.....Kontakt