Kangiel
 
Strona Główna ....Aktualności ....O nas.....Kontakt
     
Au Pair
 
Kursy dla dorosłych
 
Język angielski
...Wielka Brytania
...Irlandia
...Malta
...Stany Zjednoczone
 
Język niemiecki
...Niemcy
 
Język hiszpański
...Hiszpania
 
 
Kursy dla młodzieży
 
Język angielski
...Wielka Brytania
...Irlandia
...Malta
...Stany Zjednoczone
 
Język niemiecki
...Niemcy
 
Język hiszpański
...Hiszpania
 
 
Kursy dla dzieci i młodzieży

DLACZEGO WARTO WYJECHAĆ NA KURS Z KANGIEL?
  1. BEZPIECZEŃSTWO! Szkoły partnerskie odwiedzamy osobiście, dzięki czemu mamy pewność, że powierzamy naszych Klientów w dobre ręce. Na wszystkich kursach dla dzieci i młodzieży, kursantami opiekuje się wyszkolony personel, która pełni opiekę 24h/dobę. Szkoły zapewniają transport dzieci, młodzieży z/na lotnisko, na zajęcia, do miejsca zakwaterowania. Dzieciom młodszym, do 14 roku życia, zapewniamy opiekę również podczas lotu. Przez cały okres pobytu rodzice mogą się kontaktować z dziećmi oraz młodzieżą za naszym pośrednictwem.

  2. WYGODA! Wybierzemy i doradzimy kurs odpowiedni dla danej grupy wiekowej.Zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z rejestracją w szkole, dopilnowaniem terminów płatności, rezerwacją przelotu, przejazdu z lotniska do szkoły oraz ubezpieczenia.

  3. NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ! Kursy dla dzieci i młodzieży opierają swój program nauczania na zabawie oraz tematyce przeznaczonej dla danej grupy wiekowej. Dzięki temu nauka staje się przyjemnością. Bogaty program zajęć pozalekcyjnych pozwala na praktyczną naukę języka, a także rozwijanie innych umiejętności, min. artystycznych, sportowych i innych.

  4. RÓŻNE KULTURY!Obecność wielu narodowości w szkołach zmusza uczestników do komunikowania się z w języku obcym. Dzieci i młodzież tej samej narodowości są rodzialane zarówno podczas zajęć lekcyjnych, jak i w miejscu zakwaterowania.

  5. JAKOŚĆ! Starannie dobieramy szkoły, z którymi współpracujemy. Wszystkie nasze szkoły posiadają akredytacje takich instytucji jak British Council, English UK, FELTOM, MEI-Relsa itd.

  6. OSZCZĘDNOŚĆ! Kursy zarezerwowane przez nas są TAŃSZE niż rezerwowane bezpośrednio w szkole! Stosujemy ceny identyczne z tymi podawanymi przez szkoły, nie doliczamy żadnych prowizji, a czasami proponujemy rabaty, dostępne tylko za naszych pośrednictwem. OSZCZĘDZASZ więc czas na wybór kursu, załatwieniu formalności, a także nie ponosisz kosztów drogich przelewów zagranicznych.

  7. BOGATA OFERTA! Nasz oferta obejmuje wiele szkół językowych z terenu wszystkich kontynentów. Z oczywistych względów, w serwisie nie zaprezentowaliśmy ich wszystkich, dlatego jeśli nie ma interesującego Cię kursu w naszym serwisie, prześlij zapytanie a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Język angielski
Język niemiecki   Język hiszpański


 
 Au Pair
 Work Experience UK
 Work & Travel USA
 Working Holiday Canada
 Camp America
 Szkoła Średnia w USA
 Nauka i praca w Kanadzie
 Kursy językowe
 Bilety lotnicze on-line
 
 

Strona Główna ....Aktualności ....O nas.....Kontakt