Rok Szkolny w USA - szkoła średnia w USA
 
Strona główna Aktualności O nas Kontakt
     
 
.Zasady
.Zgłoszenie
.Dokumenty
.Placement
.Wiza i podróż
.Koszty
.Porady
 
 
Dołącz do nas!

 
 
 
Szkoła Średnia w USA - porady

PARĘ RAD NA KONIEC

  1. Przestrzegaj prawa! Na szkoleniu przed wyjazdem przedstawimy Ci regulamin oraz zasady, które obowiązują każdego uczestnika programu i obligują do przestrzegania prawa. Prawo amerykańskie jest bardzo surowe i każde jego złamanie grozi deportacją, karą pieniężną a także sprawą sądową. Najpoważniejsze konsekwencje ciągną za sobą: picie alkoholu, posiadanie narkotyków oraz palenie papierosów.

  2. Mieszkając z rodziną amerykańską jesteś traktowany jak syn lub córka, wynika z tego wiele korzyści, ale również obowiązków. Tak jak w rodzinnym domu jesteś odpowiedzialny za porządek w swoim otoczeniu, oczekuje się od Ciebie posłuszeństwa i współpracy z 'host family'.
  3. Pamiętaj, że nie jesteś sam, jeśli masz jakieś problemy porozmawiaj o nich ze swoją rodziną albo lokalnym koordynatorem. Pamiętaj, że każdy problem da się rozwiązać, ale trzeba o nim mówić.
  4. W szkole i gronie równieśników staraj się być otwarty i uśmiechnięty. To jak ułożą Ci się stosunki z równieśnikami zależy w dużej mierze od Ciebie samego.

Zdajemy sobie sprawę, że nie przedstawiliśmy tutaj odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania, dlatego zachęcamy do ich zadawania osobiście w biurze, telefonicznie bądź przez pocztę eletkroniczną.

Życzymy udanego i niezapomnianego pobytu!!!

 

 
 Au Pair
 Work Experience UK
 Praktyki hotelarskie UK
 Work & Travel USA
 Working Holiday Canada
 Camp America
 Szkoła Średnia w USA
 Nauka i praca w Kanadzie
 Kursy językowe
 Bilety lotnicze on-line
 Zwrot podatku z USA
 
 

Program Rok Szkolny w USA (High School Program), to niebywała okazja nauki w amerykańskiej szkole średniej.

2011 © Kangiel